Priešmokyklinės „A“ grupės vaikai atliko bandymą iš R. Karazijos knygos „Žaislai, įdomūs bandymai“.

Visi kartu piešė skritulį ir spiralę, ją iškirpo. Į vilnonį audinį gerai įtrynė plastikinį šaukštelį ir stebėjo, kaip gyvatė „atgyja“!

There are no images in the gallery.

Priešmokyklinės „A“ grupės vaikai žaidžia šešėliais.

Priešmokyklinės „A“ grupės vaikų įspūdžiai beieškant tiltų.

Priešmokyklinės „A“ grupės vaikai domėjosi tiltais – aiškinosi jų paskirtį, ieškojo tarp jų panašumų ir skirtumų, patys juos kūrė, statė, konstravo bei išbandė jų stiprumą.

Priešmokyklinės „A“ grupės vaikai mokėsi „kaštonų matematikos“ ir buvo surengę „Skėčių paradą“.

Šią savaitę priešmokyklinės „A“ grupės vaikai nagrinėja L. Degėsio eilėraštį „Po tuščią rudenio namą“.

Norėdami patikrinti ar tikrai, kaip rašo poetas, upės yra „juodos ir gilios“, pievos – „tuščios ir šlapios“, o lapai – „lyg rūbai šlama“, – vaikai aplankė parką ir viską „patikrino“.