Vaikų priėmimas

1. Utenos vaikų lopšelis – darželis “Želmenėlis“ dirba  nuo  7. 00 iki 17.30 val.
  2. Vaikų priėmimas vyksta iki 9.00 val.
  3. Naujai atvykstantys vaikai priimami su vaiko sveikatos pažymėjimu (formą Nr. 027-1/a)
  4. Nesuspėjus pasiimti vaikų iki 17.30 val., vaikai perduodami Vaikų teisių apsaugos tarnybai.

Vaikų maitinimas ir atlyginimas už darželį

1. Vaikai maitinami 3 kartus per dieną.
  2. Norint atsisakyti pusryčių ar pavakarių, reikia rašyti prašymą direktorei.
  3. Pradėjus lankyti darželį iki einamojo mėnesio 15 dienos, abonementinis mokestis – 5.85 EUR, o nuo 16 dienos – 2.93 EUR
  4. Išvykstant iš darželio iki mėnesio 15 dienos abonementinis mokestis – 2.93 EUR, o nuo 16 dienos – 5.85 EUR.
  5. Abonementinis mokestis skaičiuojamas ir tada, jei vaikas nelanko darželio.
  6. Norint gauti mokesčio už vaiko maitinimą lengvatą, reikia rašyti prašymą direktorei ir pateikti dokumentus, suteikiančius teisę į lengvatą. Lengvata taikoma nuo einamojo mėnesio.
  7. Reikia mokėti pastovų 15 EUR dydžio mokestį, iš dalies padengiantį maisto gamybos kaštus, nepriklausomai nuo to, ar vaikas kasdien vedamas į darželį.
  8. Už darželį reikia mokėti AB ŠIAULIŲ bankas, banko sąskaita LT 247181100000142776, internetu arba „Perlo“ terminale iki einamojo mėnesio 20 dienos. Išskirtiniais atvejais (išvykstant, pametus mokėjimo kvitą) - darželio kasoje.
  9. Norint išvykti iš darželio, reikia rašyti prašymą direktorei. Mokestis sumokamas paskutinę lankymo dieną.
  10. Nelankius darželio 2 mėnesius be priežasties, vaikas išbraukiamas iš darželio sąrašų.

Higiena ir vaiko sveikata

1. Į darželį vaikai turi būti vedami švarūs, švariais drabužėliais.
  2. Grupėje vaikai turi turėti tinkamą avalynę su pakulne (basutės, bateliai).
  3. Mažųjų vaikų grupių skyreliuose rekomenduojame turėti atsarginius apatinius ( ir viršutinius)  drabužėlius.
  4. Viršutiniai drabužėliai turi būti patogūs ir praktiški, nesudarantys sunkumų vaikui rengtis savarankiškai.
  5. Kiekvieną dieną į grupę atvesti tik sveiką vaiką.
  6. Negalime priimti vaikų, kurie turi ūmių, užkrečiamų ligų požymius (karščiuoja, skundžiasi skausmu, viduriuoja, vemia, aštriai kosti, yra pūlingų išskyrų iš nosies), t. p. turinčių utėlių ar glindų.
  7. B ū t i n a grupėje palikti tėvų darbo, namų ir mobiliojo telefono numerius, kad galėtume Jus informuoti vaikui susirgus ar įvykus traumai - suteikiant vaikui  pirmąją med. pagalbą,  tėvų dalyvavimas yra būtinas.
  8. Pasikeitus telefono numeriui informuoti pedagogus.

Vaikų pasivaikščiojimai ir miegas

1. Pasivaikščiojimui vaikai vedami 2 kartus per dieną pagal grupės režimą.
2. Kasdien 2 kartus šviesiu paros metu vaikai turi būti išvedami į lauką.
3. Vaikų veikla lauke neorganizuojama, kai oro sąlygos kelia riziką vaikų sveikatai:
    3.1. aplinkos oro užterštumas viršija teisės akte [13.6] nustatytas normas;
    3.2. oro temperatūra lauke žemesnė kaip minus 12°C;
    3.3. oro temperatūra lauke žemesnė kaip minus 8°C, o vėjo greitis didesnis kaip 2 m/sek;
    3.4. oro temperatūra lauke 32°C ar aukštesnė;
    3.5. esant kitoms sudėtingoms oro sąlygoms (pvz., esant labai smarkiam vėjui, labai smarkiam lietui, labai smarkiam snygiui, pūgai, krušai ir pan.).
4. Pageidaujame, kad vaikų apranga lauke atitiktų temperatūros pokyčius visais metų laikais.
5. Į lauką vedami visi grupėje esantys vaikai.
6. Kiekvieną dieną visi vaikai migdomi popiečio miego pagal grupės režimą.
7. Nenorintiems miegoti, pasiūloma pailsėti atsigulus.

--------------------------------------------------

Telefonai:

(8 -389)-52577 (direktorė),

(8-389)-52688 (buhalterija),

(8-389) 61057 (metodinis k.)

Mob. tel. 8-614-85544

Internetinio puslapio adresas:

Konsultacijas tėvams logopedas teikia:

kiekvieną trečiadienį nuo 8.40 val. iki  9.10 val. ir

nuo 14.00 val. iki 17.00 val.

(Esant reikalui, galima kreiptis patogiu tėvams laiku)