I jaunesniosios „C“ grupės vaikai šią savaitę kalbėjo apie pasakas. Klausėsi auklėtojos skaitomų pasakų, žaidė su įvairiausiais pasakų veikėjais ir pabandė net patys vaidinti pasaką „Ropė“.

Šiandien I jaunesniosios „C“ grupės vaikai džiaugėsi iškritusiu sniegu. Grupėje darė darbelius, o lauke statė sniego senį besmegenį.

Šią savaitę I jaunesniosios „C“ grupės vaikai kalbėjo apie namus. Sužinojo, kad jų būna visokių – mažų ir didelių, medinių ir plytinių...

Vaikai klausėsi sekamos pasakos „Trys paršiukai“, darė įvairius darbelius.

I jaunesniosios „C“ grupės vaikai klijavo trispalves širdeles ir darė kolektyvinį darbelį – „Lietuvos trispalvė“.

Šią savaitę I jaunesniosios „C“ grupės vaikai kalbėjo apie dantukus. Ką reikia daryti kad jie būtų sveiki? Svarbiausia – kruopščiai juos valyti. Vaikai susipažino su daugybe dantų šepetukų, krapštukų... Taip pat patys pabandė valyti netikrus dantis.

Šią savaitę I jaunesniosios „C“ grupės vaikai kalbėjo apie spalvas. Mokėsi jas pažinti, pavadinti. Žaidė daug žaidimų ir darė darbelius.