II jaunesniosios „A“ grupės vaikai kalba apie spalvas.

Vaikus pradžiugino raudonas traktorius, spalvų pavadinimus vaikai mokosi atlikdami dailės darbelius, o grupėje dar svečiuojasi ir nuotaikų bei spalvų monstriukai.

Vyresniosios „B“ grupės vaikai tyrinėjo, ragavo, piešė maisto produktus, – kurių pavadinimai prasideda „G“ raide.

Šį rudenį visi miškai pilni grybų, tad ir I jaunesniosios „C“ grupės vaikai nutarė „pagrybauti“. Tarė ir padarė: štai kokie gavosi grybai – kotas popierinis, o galvytės – grikių!!!

Priešmokyklinėje „B“ grupėje vyko pirmoji Zipio draugų valandėlė. Valandėlių metu vaikai kalbės apie jausmus, mokysis sėkmingai bendrauti, klausyti, prašyti pagalbos, reikšti savo nuomonę.

Šiandien vaikai susipažino su grupės taisyklėmis, mokėsi pažinti jausmus – liūdesį ir džiaugsmą.

Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai lauke ieškojo įvairių gamtinių medžiagų, iš kurių dėliojo savo vardo raides.

Viduriniosios „B“ grupės vaikai kalba apie grybus. Šiandien juos tyrinėjo, apžiūrėjo iš arčiau, o lauke, darželio kieme, patys ieškojo grybų.