Priešmokyklinės „A“ ir II jaunesniosios „B“ grupių vaikai dalyvavo šventėje „PAPUOŠTAS MEDIS – 2018“ skirtoje profesorei Elenai Šapokienei atminti.

Vyresniosios „A“ grupės vaikai kartu su tėveliais vieną iš Advento vakarų gamino žaisliukus, puošė grupės eglutę, linkėjo visiems gražaus Kalėdų laukimo...

Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai kartu su tėveliais, broliais bei sesutėmis rinkosi į advento vakarą. Klausėsi „Kupolytės“ ansamblio dainų, burtų bei spėjimų skirtų advento laikotarpiui, žaidė žaidimus, bei minė mįsles.

II jaunesniosios „B“ grupės vaikai laukia Kalėdų. Ačiū tėveliams už grupei padovanotą eglutę.

Vakar viduriniosios „A“ grupės vaikai kartu su tėveliais, broliais, sesutėmis ar močiutėmis papuošė eglutę, vakarojo, žaidė adventinius žaidimus..