Šiandien kiekvienas darželio priešmokyklinukas dovanų gavo Noriuko veiklos knygelę, kurioje reikės atlikti įdomias užduotis pasitelkiant savo žingeidumą, kruopštumą bei sumanumą.

Priešmokyklinės „A“ grupės vaikai laboratorijoje išbandė spalvų liejimą ant pieno. Lašino spalvas (pipetėmis) ir stebėjo, kaip indų ploviklis paveikia pieno riebalus, sukurdamas spalvų judėjimą.

Penktadienį vyresniosios „A“ grupės vaikai ėjo prie Dauniškio ežero, kur iš gamtinių medžiagų (kankorėžių, kaštonų, lapų ir netikėtai atrastų grybų) sudėliojo žodį – UTENA.

Vyresniosios „B“ grupės vaikai laboratorijoje atliko bandymus: aiškinosi ir įsitikino, – kas skęsta, o kas plaukia.

I jaunesniosios „A“ grupės vaikučiai žaidė, statė, klijavo iš spalvoto popieriaus namukus – didelius ir mažiukus.

Kartu su auklėtojomis statė namus lėlėms, automobiliams, nertiems žaislams...

Šiandien darželyje vyko kvalifikacijos tobulinimo seminaras "Gamtamokslio ugdymo turinio kūrimas ikimokykliniame ugdyme".