Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai šią savaitę kalbėjo apie tiltus ir lieptus. Savo patirtus įspūdžius pavaizdavo piešinėliuose, lipdiniuose.

Šią savaitę II jaunesniosios „B“ grupės vaikai „prisijaukino“ žalią spalvą.

Košė dar skanesnė, kai pagardini atsineštomis aviečių uogomis – taip nusprendė priešmokyklinės „A“ grupės vaikučiai.

Vyresniosios „A“ grupės vaikai šią savaitę kalbasi apie namus. Tuo tikslu keliavo Sėlių gatve stebėdami namų įvairovę, skaičiuodami ir pažymėdami jų kiekį.

Svečiavosi Medutės namuose. Kartu su Medos tėčiu apžiūrėjo garažą, rūsį, katilinę. Pašokinėjo ant batuto, vaišinosi sultimis ir obuoliais.

Dėkojame Medos tėveliams už šiltą priėmimą.

I jaunesniosios „C“ grupės vaikai pirmą kartą atėjo padainuoti ir pašokti į darželio salę.

Viduriniosios „B“ grupės vaikai išvykos metu ieškojo rudens ženklų. Aplankė Vyturių progimnazijos kiemelį, jame smagiai žaidė, bendravo su trečiokais.