• Apsilankymų skaičiui fiksuoti. Duomenys yra renkami dėl statistikos.

Rekomenduojamos šios priemonės, mažinančios riziką užsikrėsti:

• dažnai plauti rankas, ypatingai pasinaudojus tualetu ir po sąlyčio su viduriuojančio žmogaus išmatomis, taip pat prieš valgį ir maisto gaminimą;
  • prieš vartojimą kruopščiai plauti vaisius, daržoves;
  • kruopščiai valyti ir dezinfekuoti chloro turinčiais tirpalais aplinkos daiktus, paviršius, užterštus ligonio išmatomis, vėmimo masėmis;
  • suterštą patalynę, apatinius rūbus skalbti karštame vandenyje su skalbimo milteliais. Jei įmanoma, geriausia prieš tai juos pamirkyti buityje naudojamuose balikliuose su chloru;
  • patikimai valyti ir dezinfekuoti tualetą.

{becssg}Galerija{/becssg}

Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR FM, vykdydama Šešėlinės ekonomikos mažinimo politiką, atliko korepetitorių veikla užsiimančių asmenų, kurie savo paslaugas reklamuoja per internetines platformas, analizę ir nustatė, kad didelė dalis pedagogų užsiima neregistruota korepetitorių veikla, nedeklaruoja gautų pajamų, nemoka mokesčių.

Ugdant mokesčių mokėtojų sąmoningumą ir skleidžiant aktualią informaciją vykdantiems ar ketinantiems vykdyti šią veiklą, VMI prie FM parengė informacinį „Dėl individualios švietimo veiklos“ pranešimą.

Informacijos sklaida apie korepetitorių veiklą >>>

----------------------------

Korupcijos prevencijos programa 2019-2021 m. >>>

Korupcijos prevencijos programos 2019-2021 m. įgyvendinimo priemonių planas >>>

2019-2021 metų strateginis veiklos planas >>>

2016-2018 metų strateginis veiklos planas >>>

2016-2018 metų strateginio veiklos plano ataskaita >>>

2020 metų veiklos planas >>>

2019 metų veiklos planas >>>

2019 metų veiklos plano įgyvendinimo ataskaita >>>

2018 metų veiklos planas >>>

2019 metų direktoriaus ataskaita >>>

2018 metų direktoriaus ataskaita >>>

2018 metų veiklos ataskaita >>>

Vizija

Utenos vaikų lopšelis – darželis „Želmenėlis“ – efektyvi ir demokratiška institucija, orientuota į bendražmogiškas vertybes, sauganti ir puoselėjanti kultūrinį ir dvasinį paveldą, kurianti saugią ir modernią ugdymo(si) aplinką.

Misija

Įgyvendinant valstybinę švietimo politiką, teikti kokybiškas švietimo paslaugas, atitinkančias nuolat kintančias visuomenės reikmes, tenkinti Utenos rajono vaikų ugdymosi poreikius pagal Utenos vaikų lopšelio – darželio „Želmenėlis“ Ikimokyklinio ugdymo ir Bendrąją priešmokyklinio ugdymo ir ugymosi programas. Sudaryti lygias ugdymosi galimybes ir sąlygas. Racionaliai, taupiai ir tikslingai naudoti įstaigai skirtas lėšas.

Filosofija

Mums rūpi vaikai, jų socializacija, kuo jie gyvena ir kuo jie taps ateityje. Esame atviri pokyčiams, nes tikime sėkme. Keliame profesinę kompetenciją: mokomės veiklos metu ir iš veiklos. Humanizuotas pedagoginis procesas, kuris grindžiamas ugdytinio, šeimos, pedagogo sąveika, kur kiekvienas vaikas pripažįstamas kaip unikali vertybė.

Tikslai

1. Tobulinti ugdymo kokybę, užtikrinant ugdymo turinio kaitą, atitinkančią šiuolaikinius ugdymo tikslus.
2. Kurti  nuolat besimokančią, bendradarbiaujančią, perspektyvią ir iniciatyvią bendruomenę.