GERBIAMI TĖVELIAI  IR KITI BENDRUOMENĖS NARIAI,

Labdaros ir paramos įstatymas numato galimybę 2019 m. sumokėtų pajamų mokesčio dalį (iki 1,2 proc.) skirti švietimo įstaigoms. Nuoširdžiai dėkojame, kad šią paramą skiriate savo vaiko(-ų) lopšeliui – darželiui „Želmenėlis“.  Džiugu, kad aukoja ne tik esamų vaikų tėveliai, bet ir kiti artimieji, įstaigos darbuotojai.

Visi Jūsų skirti pinigai atitenka vaikams – ugdymo kokybės gerinimui.

Būtume labai dėkingi, jei ir šiais metais Jūs 1,2 proc. savo pajamų mokesčio paskirtumėte lopšeliui – darželiui „Želmenėlis“. Jums tereikėtų užpildyti specialią Mokesčių inspekcijos formą FR0512, kurią galite patys, pasirinkdami Jums patogiausią būdą,  pristatyti į Valstybinę mokesčių inspekciją, siųsti elektroniniu paštu: http://deklaravimas.vmi.lt arba užpildyti popierinį prašymąpaštu, adresu Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos, Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, Druskininkai, LT - 66257. Prašymo formą galite parsisiųsti iš ČIA.

Utenos vaikų lopšelio – darželio „Želmenėlis“ duomenys, reikalingi formos FR 0512 pildymui:

1. Paramos gavėjo identifikacinis numeris (E2 laukelis) – 191867051
  2. Paramos gavėjo tipas (E1 laukelis) – 2