2019-2021 metų strateginis veiklos planas >>>

2018 metų direktoriaus ataskaita >>>

2018 metų veiklos ataskaita >>>

Vizija

Utenos vaikų lopšelis – darželis „Želmenėlis“ – efektyvi ir demokratiška institucija, orientuota į bendražmogiškas vertybes, sauganti ir puoselėjanti kultūrinį ir dvasinį paveldą, kurianti saugią ir modernią ugdymo(si) aplinką.

Misija

Įgyvendinant valstybinę švietimo politiką, teikti kokybiškas švietimo paslaugas, atitinkančias nuolat kintančias visuomenės reikmes, tenkinti Utenos rajono vaikų ugdymosi poreikius pagal Utenos vaikų lopšelio – darželio „Želmenėlis“ Ikimokyklinio ugdymo ir Bendrąją priešmokyklinio ugdymo ir ugymosi programas. Sudaryti lygias ugdymosi galimybes ir sąlygas. Racionaliai, taupiai ir tikslingai naudoti įstaigai skirtas lėšas.

Filosofija

Mums rūpi vaikai, jų socializacija, kuo jie gyvena ir kuo jie taps ateityje. Esame atviri pokyčiams, nes tikime sėkme. Keliame profesinę kompetenciją: mokomės veiklos metu ir iš veiklos. Humanizuotas pedagoginis procesas, kuris grindžiamas ugdytinio, šeimos, pedagogo sąveika, kur kiekvienas vaikas pripažįstamas kaip unikali vertybė.

Tikslai

1. Tobulinti ugdymo kokybę, užtikrinant ugdymo turinio kaitą, atitinkančią šiuolaikinius ugdymo tikslus.
2. Kurti  nuolat besimokančią, bendradarbiaujančią, perspektyvią ir iniciatyvią bendruomenę.