I jaunesniosios „B“ grupės vaikai šią savaitę mokėsi savarankiškai plauti rankas ir taisyklingai valyti dantukus.

I jaunesniosios „B“ grupės vaikai mokėsi atpažinti ir pavadinti skirtingas emocijas: linksmas, liūdnas, piktas. Penktadienį vaikai džiaugėsi iškritusiu sniegu.

I jaunesniosios „B“ grupės vaikučiai susipažino su spalvomis: geltona, žalia, raudona. Aktyviai žaidė, kūrė, tyrinėjo spalvas juos supančioje aplinkoje.

I jaunesniosios „B“ grupės vaikučiai visą savaitę draugavo su knygelėmis. Mokėsi su jomis tinkamai elgtis, lankėsi darželio laboratorijoje ir sužinojo kokių yra knygučių: mažų, didelių, storų, plonų, su paveikslėliais, be paveikslėlių...

Patys vaikai klijavo iškirptus įvairius paveikslėlius ir padarė grupės knygelę.

I jaunesniosios „B“ grupės vaikai mokėsi pastebėti panašumus ir skirtumus. Daiktams ieškojo poros, ieškojo vienodų figūrų.

I jaunesniosios „B“ grupės vaikučiai mokėsi išrikiuoti daiktus į eilę, dėlioti 3 daiktus nuo mažiausio iki didžiausio.