tel. (8~389) 52577
direktore@zelmenelis.utena.lm.lt

 kupolytes veliava

 

Erasmus+ LELETO leidinys

lt leleto  en leleto

NUORODOS

vsb

sveikatiada 

usc

 

ikimokyklinis

 

uvb

 

tapk

 

smm

 

 vgc

 

 urs

 

ssjrs

 

ppt

 

litnet

 

kn

---------------------------------------

Biudžetinė įstaiga,
kodas 191867051
Sėlių g. 22, 28202 Utena,
tel. (8~389) 52577,
mob. +370 614 85544
el. paštas: direktore@zelmenelis.utena.lm.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

---------------------------------------

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Gegužės 28 d. folkloro ansamblio „Kupolytė“ vaikai koncertavo Vilniuje. Jie kartu su Utenos vaikų ir jaunimo folkloro studijos vaikais (vad. Dalia Magylienė) dalyvavo Vilniaus vaikų ir jaunimo folkloro šventėje „Saulytė“ ir XLV tarptautinio folkloro festivalio „Skamba skamba kankliai“ programoje „Prašom, svečiai, kieminėt“.

Gegužės 26 d. folkloro ansamblio „Kupolytė“ pedagogės dalyvavo XLV tarptautinio folkloro festivalio „Skamba skamba kankliai“ koncerte „Sutartinių takas“ Vilniuje.

Gegužės 18 d. mažieji kupoliukai koncertavo savo tėveliams, močiutėms, broliukams ir sesutėms. Per metus jie išmoko daug dainelių, žaidimų ir smagių šokių. O, kad kojelės lengviau kilnotųsi, šokiams armonika pagroti pakvietė Valdą.

Mažieji kupoliukai koncertavo savo darželio draugams.

Balandžio 27 d. folkloro ansamblis „Kupolytė“ dalyvavo koncerte-vakaronėje „Ginkim laukan“. Kartu su Utenos kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro grupe (vadovė Dalia Magylienė) vaikai dainavo, grojo, šoko ir žaidė piemenų žaidimus, kartu prisiminė Jurginių papročius.

Balandžio 23 d. folkloro ansamblio „Kupolytė“ pedagogai dalyvavo lietuvių tautinio kostiumo „Išausta tapatybė 2017“ konkurso rajoniniame ture ir buvo atrinkti į regioninį turą, kuris vyks gegužės 27 d. Zarasuose.

Nuotraukos pagal grupes

ankstyvI jaun AI jaun BI jaun CII jaun AII jaun Bvid Avid Bvyr Avyr BPriesm APriesm B