Priešmokyklinėje „B“ grupėje svečiavosi pulkininko Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės šaulys Marius Suveizdis. Jis kartu su sūnumi Roku papasakojo apie šaulių gyvenimo ypatumus.

Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai žiūrėjo filmuką apie senovinius buitinius prietaisus. Iš namų atsinešė vaisių ir uogų, patys išbandė ir išmoko naudotis kokteilių plaktuvu, pasižadėjo pagaminti tėveliams ar svečiams sveikus kokteilius.

Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai ragaudami duoną diskutavo, kokių geometrinių figūrų yra duonos kepaliukai. Taip pat iš geometrinių figūrų (panaudodami Lietuvos vėliavos spalvas) pasidarė skirtuką knygoms, jį laminavo.

Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai laboratorijoje kalbėjo apie vandens savybes (dujinė, skysta, kieta)... Stiklainiuose gamino „lietų“.

Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai kartu su Augusto mama kepė sausainius iš sviestinės tešlos.