Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai domėjosi iš kur atsiranda debesys. Laboratorijoje žiūrėjo mokomąjį filmuką, darė bandymą su karštu vandeniu ir ledukais, iš laikraščio ir vandens masės formavo debesis...

Haris grupės draugams parodė bandymą – „ugnikalnio išsiveržimas“.

Dalis priešmokyklinės „B“ grupės vaikų nebuvo ragavę obuolienės, todėl šiandien laboratorijoje visi kartu su malonumu pjaustė, virė, ragavo ir, žinoma, valgė obuolienę.

Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai ruošia atsargas žiemai.

Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai džiaugėsi prasidėjusiu spalio mėnesiu ir netoli Vyturių progimnazijos rinko, apibūdino bei grožėjosi rudeniniais medžių lapais, kuriuos vėliau panaudos įvairių veiklų metu.

Priešmokyklinėje „B“ grupėje vyko pirmoji Zipio draugų valandėlė. Valandėlių metu vaikai kalbės apie jausmus, mokysis sėkmingai bendrauti, klausyti, prašyti pagalbos, reikšti savo nuomonę.

Šiandien vaikai susipažino su grupės taisyklėmis, mokėsi pažinti jausmus – liūdesį ir džiaugsmą.

Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai lauke ieškojo įvairių gamtinių medžiagų, iš kurių dėliojo savo vardo raides.