Vyresniosios „B“ grupės vaikai laboratorijoje tyrinėjo savo delnus su padidinamuoju stiklu ir bandė atvaizduoti delno linijas savo piešiniuose.

Vyresniosios „B“ grupės vaikai kalbėjo apie žinių knygas – enciklopedijas. Vaikai patys pasidarė grupės žinių knygą, ją įrišo, o po to laboratorijoje spragino spragėsius ir dideliame ekrane žiūrėjo animacinį filmą – „Namai“.

Šiandien vyresniosios „B“ grupės vaikai laboratorijoje gamino „Lietaus vamzdelius“.

Vyresniosios „B“ grupės vaikai iš miltų, druskos ir vandens patys pasigamino druskinę tešlą ir iš jos lipdė įdomius darbelius.

Vyresniosios „B“ grupės vaikai aplankė darželio virtuvę. Pamatė, kaip gaminamas maistas, sužinojo kiek ir kokių prieskonių virėjos deda į sriubą ir kitus patiekalus.

Vyresniosios „B“ grupės vaikai lankėsi Vyturių progimnazijoje. Vaikai noriai dalyvavo muzikos pamokoje, aplankė mokyklos biblioteką.