Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai šią savaitę kalba apie informacines technologijas.

Šiandien laboratorijoje vaikai sužinojo kas yra multimedija, žiūrėjo filmuką, mokėsi daugialypės terpės įrenginį (multimediją) prijunti prie nešiojamo kompiuterio.

Šiandien priešmokyklinės „B“ grupės vaikai laboratorijoje išbandė planšetiniame kompiuteryje esančią „Quiver - 3D Coloring“ programėlę, o sugrįžę į grupę, ir „Animals 4D+“ programėlę.

Šiandien priešmokyklinės „B“ grupės vaikai susipažino su dar kitokiomis knygomis.

Praeitą ir šią savaitę priešmokyklinės „B“ grupės vaikai domisi knygomis.

Šiandien vaikus aplankė direktorė Sigita ir supažindino juos su kitokiomis knygomis, paskaitė porą pasakų iš planšetiniame bei paprastame kompiuteryje esančių elektroninių knygų.

Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai kalbėjo apie jausmus. Penktadienį vaikai piešė įvairius jausmus: laimę liūdesį, pyktį, nerimą.

Pažvelkite į vaikų piešinius ir atspėkite kur liūdna, nes draugas paleido skristi jo balioną, kur nerimas vizito pas stomatologą metu, kur mergaitė laiminga, nes kaimynas davė pavedžioti šuniuką.

Labiausiai „įstrigęs“ tos dienos pasakojimas (tėveliai klausykite!): aš linksmas, nes einu anksti miegot (paklausus kas čia tokio linksmo nutinka) vaikas atsakė: tada mama daugiau pasakų seka. Štai tokia ankstyvo ėjimo miegoti paslaptis. Šiandien visi eikime miegoti anksčiau.

Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai šiandien nusprendė paeksperimentuoti ir pamėginti piešti netradicinėmis priemonėmis