Viduriniosios „A“ grupės vaikai atliko bandymą ir sužinojo, kad pučiant šiltą orą sniegas ištirpsta greičiau negu stovėdamas kambario temperatūroje.

Viduriniosios „A“ grupės vaikai puošė grupėje eglutę, išsiuntė laišką Kalėdų Seneliui, su juo virtualiai bendravo.

Viduriniosios „A“ grupės vaikai dalyvavo Respublikinėje ikimokyklinio ugdymo įstaigų edukacinėje muzikinėje veikloje „MUZIKINĖ GAMTOS GAMA“.

Viduriniosios „A“ grupės vaikai sužinojo apie suvalgyto maisto kelionę. „Gamino“ skrandį ir stebėjo, kaip „virškinamas“ maistas.

Aiškinosi, kokius maisto produktus yra sveikiausia valgyti.

Viduriniosios „A“ grupės vaikai kalbėjo apie tyliąsias vandenų gyventojas – žuvis.

Viduriniosios „A“ grupės vaikai pagal pasakojimą „Pamaitink slibiną“ atliko sportines užduotis. Grupėje pramogavo su dinozauru.