I jaunesniosios „A“ grupės vaikai auga – žaidžia, konstruoja, mokosi rengtis, autis. Mokosi pažinti spalvas, klijuoja įvairių spalvų skrituliukus, dažo vandenį guašu. Vakar popierinėmis pirštinėmis „gaudė“ baltą sniegą – štampavo, klijavo auklėtojos iškirptas snaiges.

I jaunesniosios „A“ grupės vaikučiai paūgėjo – mokosi žaisti, vartyti knygeles, klijuoti, piešti, konstruoti... Pati mėgstamiausia vaikų veikla – piešimas, todėl išbando daug spalvų, dažų ir įvairių dydžių teptukus. Mėgsta vaikai būti ir lauke – judėti, bėgioti, suptis... O po visų darbų ir darbelių – rengiasi miegučiui, juk reikia ir pailsėti!

Šiandien I jaunesniosios „A“ grupės vaikai džiaugėsi pirmuoju sniegu. Grupėje klijavo baltas lipnaus popieriaus snaigeles, lauke bandė žaisti – semti į indelius greitai tirpstantį sniegą.

Kad nebūtų šalta, dar puošė drabužėlius – aplikavo juos spalvotais lipniais skrituliukais.

I jaunesniosios „A“ grupės vaikai žaidė, dėliojo, dalino į indelį ąžuolo giles ir riešutų kiautus. Lipdė lapus ant lipnios juostos ir puošė savo aplinką. Taip pat vaikai džiaugėsi rudeninėmis spalvomis piešdami įvairiomis guašo spalvomis..

I jaunesniosios „A“ grupės vaikučiai žaidė, statė, klijavo iš spalvoto popieriaus namukus – didelius ir mažiukus.

Kartu su auklėtojomis statė namus lėlėms, automobiliams, nertiems žaislams...